Rekreacja

Mera Spa

Mera SPA - miejsce stworzone z pasji i wiary, że właściwie podane chwile relaksu są prawdziwą odnową dla ciała i umysłu, napełniają energią oraz inspiracją do dalszego działania. To miejsce czerpiące z piękna nadmorskiego otoczenia, które dzięki wyjątkowym rozwiązaniom architektonicznym pozwala swoim Gościom być zawsze jedynie o mały krok od morza i cieszyć się jego widokiem.
W Mera Spa zaopiekują się Tobą ludzie pełni pasji, profesjonalni, głęboko rozumiejący swoją misję i wkładający serce w czas poświęcony każdemu Gościowi.

Po karty rabatowe oraz więcej informacji zapraszamy do naszego biura!

 

mera-spa.com


 Saunspot

Saunspot to jedyne takie miejsce w Polsce! Swoją wyjątkowość zawdzięcza doskonałej lokalizacji, bowiem znajduje się na plaży w Sopocie, tuż przy wyjściu nr 15. Pozwala to na rozkoszowanie się widokiem morza podczas saunowania , a także kąpiel w morzu zaraz po wyjściu z sauny. Kompleks wyposażony jest w szatnie, prysznice oraz toalety.

Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie niezależne sauny: Sauna Open- Przyjdź w określonych godzinach dołączając do grupy. Sauna Only4U- Przyjdź z własną grupą i skorzystajcie z prywatnej sauny tylko w swoim towarzystwie!

Po karnety i więcej informacji zapraszamy do naszego biura.

 

Facebook  &  Booksy 


LOCK-n-LOAD & POLSKIETARCZE.pl

Organizujemy warsztaty, pikniki i treningi  strzeleckie na Pomorskich strzelnicach.

Bezpiecznie i bez stresu  zapoznamy was z bronią palną . Spotkanie z nami na strzelnicy to nie tylko relax czy "turbo" dawka adrenaliny ... - może być początkiem dłuższej przygody, zakończonej uzyskaniem przez was własnych uprawnień. Trenujemy nie tylko panów, z powodzeniem uczymy panie, młodzież  i całe rodziny!

Profesjonalni instruktorzy, sympatyczna atmosfera, duży wybór doskonale utrzymanych jednostek broni.

Mamy  możliwość  zorganizowania transportu na strzelnice.

 

+48 602 666 622  &  +48 504 051 100 


 REJSY JACHTAMI ŻAGLOWYMI

Nie musisz posiadać wiedzy ani umiejętności żeglarskich, niepotrzebne są patenty żeglarskie. Wszystkie rejsy odbywają się z doświadczonymi skipperami, posiadającymi stosowne uprawnienia. Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor.

Krótkie rejsy na Zatoce Gdańskiej to najlepszy sposób, aby poczuć żeglarski klimat. Oferujemy rejsy turystyczne, na których można w pełni zrelaksować się pod żaglami. Zapraszamy także na rejsy szkoleniowe, podczas których doskonalimy umiejętność manewrowania jachtem. Po rejsie wystawiamy opinie, niezbędne do zaliczenia stażu  na patent jachtowego sternika morskiego oraz kapitana jachtowego. Organizujemy:

  • Rejsy popołudniowe
  • Rejsy 1-dniowe

www.krevetka.pl 


 
 SZKOŁA WINDSURFINGU SOPOT

Potrafisz surfować? A może chcesz dopiero zacząć? Ze szkołą windusrifungu możesz spróbować swoich sił. Profesjonalni instruktorzy zaprezentują Tobie jak właściwie złapać wiatr w żagiel. Możesz również wynająć deskę i poszaleć samemu delektując się szumem bałtyckich fal. Znajdziesz nas na ul Hestii 3 w Sopocie. Do zobaczenia!

+48 692 074 827