Jedzenie & Rekreacja

LOCK-n-LOAD & POLSKIETARCZE.pl

Organizujemy warsztaty, pikniki i treningi  strzeleckie na Pomorskich strzelnicach.

Bezpiecznie i bez stresu  zapoznamy was z bronią palną . Spotkanie z nami na strzelnicy to nie tylko relax czy "turbo" dawka adrenaliny ... - może być początkiem dłuższej przygody, zakończonej uzyskaniem przez was własnych uprawnień. Trenujemy nie tylko panów, z powodzeniem uczymy panie, młodzież  i całe rodziny!

Profesjonalni instruktorzy, sympatyczna atmosfera, duży wybór doskonale utrzymanych jednostek broni.

Mamy  możliwość  zorganizowania transportu na strzelnice.

 

+48 602 666 622  &  +48 504 051 100 


 REJSY JACHTAMI ŻAGLOWYMI

Nie musisz posiadać wiedzy ani umiejętności żeglarskich, niepotrzebne są patenty żeglarskie. Wszystkie rejsy odbywają się z doświadczonymi skipperami, posiadającymi stosowne uprawnienia. Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor.

Krótkie rejsy na Zatoce Gdańskiej to najlepszy sposób, aby poczuć żeglarski klimat. Oferujemy rejsy turystyczne, na których można w pełni zrelaksować się pod żaglami. Zapraszamy także na rejsy szkoleniowe, podczas których doskonalimy umiejętność manewrowania jachtem. Po rejsie wystawiamy opinie, niezbędne do zaliczenia stażu  na patent jachtowego sternika morskiego oraz kapitana jachtowego. Organizujemy:

  • Rejsy popołudniowe
  • Rejsy 1-dniowe

www.krevetka.pl 


 ŚNIADANIA Z DOWOZEM

Lenistwo ze smakiem!

Zamów już dziś usługę "dieta do domu", a na cały okres pobytu w naszych apartamentach otrzymasz codziennie świeżo przygotowane śniadania z dostawą do domu.

Więcej szczegółów pod adresem mailowym: rezydent@sopockieapartamenty.pl

 

www.dietadodomu.pl